SDH Luhacovice

SDH Luhačovice

Zahájení lázeňské sezony v Piešťanech
Již po druhé se naši zástupci sboru zúčastnili slavnostního průvodu při příležitosti zahájení lázeňské sezony ve slovenských lázních Piešťany. Po velmi úspěšné první návštěvě v roce 2008, si nás představitelé zastupitelstvy města a lázní pozvali, abychom reprezentovali naše město. Mezi hosty, kteří zde byli přítomní, i zástupci vlády Slovenské republika na dalších družebních měst ČR, mezi které patří i Luhačovice, již se těšíme na další rok.